ZŠ Rychvald


Přihlášení
Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Titulní stránka
ZŠ Rychvald
Vánoční/Novoroční sbírka PDF Tisk Email

pesNaše škola pořádá Vánoční/Novoroční sbírku pro opuštěné pejsky a kočky.


Více informací naleznete zde.

Mgr. Daniela Mirková

 
Vánoční prázdniny PDF Tisk Email

vnoceVánoční prázdniny proběhnou od 23. prosince do 2. ledna.

Nástup do školy je ve středu 3. ledna.

Přejeme krásné prožití Vánočních svátků.

Mgr. Pavlína Cundová

 
NOVÉ PROJEKTY 2017 PDF Tisk Email

novy_projekt_17

Podpora společenství praxe jako nástroj rozvoje klíčových kompetencí 

(CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_011/0000660)

Šablony pro ZŠ a MŠ I (CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_022/0000660)

 PROJEKTY JSOU SPOLUFINANCOVÁNY EVROPSKOU UNIÍ. Plakát ke stažení ZDE!

Celý článek...
 
Vánoční turnaj ve vybíjené – 1. stupeň PDF Tisk Email

vybije_115. 12. se spolu utkali žáci 4. a 5. ročníků ve vybíjené. Hráli systémem každý s každým. Vývoj turnaje byl velmi napínavý.Třída  4. B svými skvělými sportovními výkony porazila všechny týmy a tím si získala zasloužené vítězství. Na 2. místě, s jednou porážkou, se umístili žáci 5. A, na 3. místě žáci 5. B a jako poražení skončili žáci 4.B.

Celý článek...
 
Přišel a udělal radost PDF Tisk Email

miklA nebyl sám! 6. prosince překvapil žáky Mikuláš, který společně s andělem a čertem vytvořili kouzelnou atmosféru, v dětech tajuplnost očekávání a radosti.

Žáci prvních, druhých a třetích tříd hledali Mikuláše v okolí školy, rozhlíželi se cestou, zda je tajně nepozoruje ukrytý čert. Po marném hledání se děti usadily v lavicích místního kostela, kde si poslechly několik útržků z Mikulášova života.

Celý článek...
 
Florbal starších žáků PDF Tisk Email

florbalkaDne 23. 11. 2017 se zúčastnila ZŠ Rychvald v kategorii starších žáků městského kola ve florbalu. Akce proběhla na místním orlovském Gymnáziu. Naše škola již několik let přiváží vynikající umístění. Starší žáci ve složení – Záhumenský P., Vrána D., Šatanik M., Pawlas F.,  Macháček F. a Kyjonka Š. měli v letošním ročníku složitou situaci. Jejich tým provázela vysoká absence hráčů. Naši žáci věděli napřed, že nebude koho vystřídat, a tak zvolili strategii rychlého nasazení v prvních minutách hry. Aby postoupili ze základní skupiny, museli uspět ve třech zápasech. Taktika našich hráčů předčila všechny soupeře, a tak naše škola postoupila do finálové skupiny z prvního místa. Zde se hráčům opět dařilo, ale na první místo to nestačilo. Celkově jsme se umístili na 3. místě.

Celý článek...
 
Historicky nejúspěšnější městský přebor – 6.12.2017 PDF Tisk Email

skok_vysokyVe středu 6. 12. 2017 se vítězové letošní Mikulášské laťky vydali reprezentovat naši školu na ZŠ K. Dvořáčka do Orlové, kde se jako každoročně konal městský přebor soutěže ve skoku vysokém. Celkem 7 základních škol našeho regionu soutěžilo ve dvou věkových kategoriích, tedy v kategorii 6. - 7. ročníků a v kategorii 8. - 9. ročníků.

Celý článek...
 
Umíš básnit? PDF Tisk Email

lit_soutez_1stNa tuto otázku můžeme jednoznačně odpovědět, že to žáci 3. – 5. tříd zvládli. Zapojili se do literární soutěže, ve které tvořili veršíky na téma „Turismus“. Z třídního kola, do kterého se zapojili všichni žáci, byly vybrány nejlepší práce do školního kola.

Celý článek...
 
Deváťáci nadělovali v mateřské škole PDF Tisk Email

trDne 5. 12. 2017 žáci třídy 9. A připravili pro děti v mateřské škole   na ulici Mírová    mikulášskou nadílku. Krátce po deváté hodině se otevřely dveře tříd a dovnitř vstoupil Mikuláš doprovázený andělem s čertíky. Na úvod se dětem představili krátkou básničkou o sobě. Mikuláš byl s dětmi kamarád, přišel si s nimi povídat o tom, zda byly děti hodné. Anděl měl zlaté vlasy, v nebi totiž pobral hodně krásy a za básničky a písničky rozdával dětem nadílku.

Celý článek...
 
Školní florbalová liga 2017/2018 PDF Tisk Email

florbal_ligaV sobotu 2. 12. 2017 se třetím kolem dostala Školní florbalová liga 2017/2018 do své poloviny. 14 reprezentantů pěti tříd 2. stupně rychvaldské školy se sešlo v tělocvičně, aby odehrálo další zápasy základní části ligy.

David Pokluda

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Kalendář akcí

kalendar
TOPlist