ZŠ Rychvald


Přihlášení
Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Titulní stránka
Loučení s deváťáky na městském úřadě PDF Tisk Email

balonkyVe čtvrtek 28. 6. 2018 se na Městském úřadě slavnostně loučili žáci obou devátých tříd. Rozloučení provázela emotivní atmosféra. Po úvodním slovu se žáci podepsali do pamětní knihy a přijali dárek od paní starostky.

Všichni přítomní popřáli žákům především sílu a odvahu ke zdolání dalších životních etap, rovněž příjemně prožité prázdniny a následný úspěšný start na nových školách. Za žáky vystoupil Filip Macháček, který veselou formou zavzpomínal na léta strávená na základní škole a poděkoval řediteli školy i svým učitelům.

Všem žákům ještě jednou přejeme, aby škola, na kterou byli přijati, byla opravdu tou nejlepší volbou a splnila jejich očekávání.

                                                                                                                                                            J. Dofková