ZŠ Rychvald


Přihlášení
Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Titulní stránka
Cesta vody PDF Tisk Email

jaro_vaclavTřída 3. B se celý letošní školní rok věnovala poznávání lesa a vody v něm, aby zabránila Vodomorům vysát všechnu životodárnou tekutinu v něm obsaženou. Na svých expedicích zjišťovali žáci, kde všude a jaké lesy máme v okolí školy, co v nich roste či žije. Objevili památný dub. Bádali, běhali, hráli si, vše si náležitě osahali a na vlastní kůži zkusili.

U toho jsme se dobře bavili, mnoho se naučili, spolupracovali, kreslili i psali. Vlastní postřehy, nápady a řešení zapisovali do svých Lesních deníků. Za tuto práci budou odměněni - certifikátem Sdružení Tereza a patronátem nad Ještědským pralesem. Moc jim blahopřeji a přeji, aby i o prázdninách zažívali svá malá i větší dobrodružství.

Foto zde.

  T. Gränzerová