ZŠ Rychvald


Přihlášení
Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Titulní stránka
Minikopaná PDF Tisk Email

kopanaDne 18. 4. 2018 se žáci 2. stupně ZŠ Rychvald zúčastnili v kategorii mladších žáků minikopané. Akce, kde naše škola je pravidelným účastníkem, se odehrála ve sportovním areálu Orlová na umělém trávníku. Mladší žáci ve složení – P. Dražil, O. Adamczyk, M. Šatanik, M. Šenkýř, J. Franek, D. Koždoň, D. Jílek, M. Ďurik, měli v letošním ročníku velkou konkurenci 6 škol.

O celkového vítěze se jednotlivé týmy musely utkat v 6 zápasech. První tři zápasy naší školy nenadchly, ale ani nepotěšily, neboť skončily vždy remízou 0:0, 1:1, 0:0. Zato druhé tři zápasy naší školy byly herní nádherou, kdy po vítězstvích 3:0, 3:0 + 1:0, se ZŠ Rychvald prosadila na příčky nejvyšší. Celkově jsme obsadili místo první s právem postoupit na okresní klání nejlepších škol. Děkujeme všem hráčům za tak nádherný zážitek v podobě jejich hry. Těšíme se na okresní kolo.

Ivan Jurčík