ZŠ Rychvald


Přihlášení
Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Titulní stránka Akce školy Jiné akce 6. A a 6. B versus požáry
6. A a 6. B versus požáry PDF Tisk Email

hasiiPokud by snad mělo dojít ke konfrontaci žáků šestých ročníků a požárů, jistě by si již žáci velmi dobře poradili.

Ve dnech 12. a 16. 4. je totiž navštívili hasiči, od kterých dostali praktické a poučné informace, také odpovědi na každou zvídavou otázku týkající se nejen požární ochrany.

Posluchači zjistili a společně nacvičili, jak se chovat v případě požáru v budově, zkusili si správný postup telefonického rozhovoru se záchrannou ústřednou a také si zopakovali základní pravidla bezpečnosti při práci s ohněm či jinými hořlavými látkami.

Na závěr besedy se žáci seznámili s dalšími záchrannými činnostmi hasičů. Mohli si tak vyzkoušet oblek určený k likvidaci hnízd bodavého hmyzu, hasičskou uniformu a různé typy helem. Nejeden žák opět zapolemizoval nad svým budoucím povoláním: ,,Já bych asi i rád byl hasičem. Můžeš zachránit tolik lidských duší ……“.

6. ročníky Daniela Mirková.

Komentářů
Hledat
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."