ZŠ Rychvald


Přihlášení
Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Titulní stránka
Melodie populárních písní zněly školou PDF Tisk Email

zpvKoncem března uspořádal školní klub Mozek pěveckou soutěž pro 2. stupeň ZŠ. Soutěžilo se ve zpěvu populárních písní. Celkem 10 zpěváků ukázalo porotě, že když milujete zpěv, zvládnete se naučit jakoukoliv písničku. A písničky nebyly zrovna jednoduché.

Zazněla Metallica, Harry Styles, Katy Perry, Josh Groban, Cranberries, Birdy atd. V porotě zasedl Jester Sparks (zpěvák působící v kapelách Reconquista, Ešband, Místní parta a kontráš v cimbálové muzice Fojt), Alice Hrochová (důchodkyně, která za mlada zpívala), Lucie Otáhalová a Nikol Dražilová (žačky ze 6.B).

O první místo bojovali Vojtěch Mikuš s Kristou Mikšaníkovou. Publikum rozhodlo, 1. místo tedy obsadil Vojtěch Mikuš ze 6. B, 2. místo po velkém boji získala Krista Mikšaníková ze 7. C a na 3. místě se umístila Karolína Wanieková ze 7. A. Porota udělila nečekané 4. místo Hance Gavlasové z 8. B, která zaujala krásnou barvou hlasu a svým osobitým projevem. Děkujeme všem účastníkům, porotě a také Spolku rodičů za finanční příspěvek na odměny pro soutěžící.

Leona Hrochová