ZŠ Rychvald


Přihlášení
Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Titulní stránka
Ocenění na Krajském úřadě v Ostravě PDF Tisk Email

gratulaceŽáci naší školy se zúčastňují spousty soutěží. S oceněními se většinou vracejí hlavně  ze sportovních klání.  V loňském školním roce se žáci osmi tříd zapojili také do výzvy krajského úřadu o ilustrování knížky pohádkových příběhů Filípek a jeho přátelé z kobercového náměstíčka a jedna třída psala příběhy na téma Stromy. Vybrané byly použity v knížečce Příběhy stromů.

Hned třem z dětí se podařilo zaujmout porotu a jejich práce byly vybrány. Filip Koska z 2. A a Lucie Gawlasová (v současnosti studentka gymnázia) se spolupodíleli na výtvarném doprovodu knížky o pejskovi Filípkovi. Valérie Valasová  z 5. B má svou povídku Vrba mezi vybranými Příběhy stromů.

Žáci byli odměněni upomínkovými předměty a poukázkou do nákupního centra Karolina.

Snad je, také i ostatní, tento úspěch popožene při další práci k vyšším výkonům. Foto zde a zde.

Publikace je možné stáhnout zde: 
https://www.msk.cz/assets/verejnost/pohadky-stromy.pdf
https://www.msk.cz/assets/verejnost/pohadky-filipek.pdf

GRATULUJEME!                                                                                             Za pedagogické pracovníky Taťána Gränzerová