ZŠ Rychvald


Přihlášení
Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Titulní stránka Akce školy Jiné akce Předškoláci na návštěvě
Předškoláci na návštěvě PDF Tisk Email

skola27. února přišli rychvaldští předškoláci navštívit žáky prvních ročníků a zjistit, jak ve škole probíhá výuka.

Aby jen nekoukali, vyzkoušeli pojmenované obrázky podle slabik vytleskat, ukázat i písmena, která už poznají. Seznámili se s novým logem školy, zjistili, proč jsou na něm použity dvě barvy, proč má tvar lipového listu, srdce.

Jak důležité bylo posadit se poprvé na školní židli, ke školní lavici! Také jim bylo splněno nejčastěji vyslovené přání: ve škole kreslit. Žáci se s dětmi domlouvali na postupu výroby barevného loga, společně prozkoumali obsah školního penálu, pomohli si navléknout a svázat provázek k zavěšení loga.

Čas uběhl velice rychle. Vyučovací hodinu jsme zakončili přáním k nástupu do školy i společnou fotografií.

Dopolední návštěva byla příjemným zpestřením dne, pro všechny zúčastněné přínosem i podnětem k dalšímu snažení.

Mgr. Eva Ulmanová

Komentářů
Hledat
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."