ZŠ Rychvald


Přihlášení
Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Hra se slovy PDF Tisk Email

recitace_201226. 2. 2018 se po vyučování sešli příznivci mluveného slova na recitační soutěži, která se uskutečnila v ZŠ Rychvald.

Žáci prvního stupně se v počtu 34 rozdělili na dvě kategorie. Představili tvorbu našich i světových básníků. Posluchače i porotu někteří zaujali procítěností recitace, výběrem tématu, také modulací hlasu.

V 1. kategorii zvítězila Emma Krobotová, na druhém místě se umístil Kryštof Sklárčík, třetí místo obsadila Viktorie Priessnitzová.

Ve 2. kategorii žáků z třetích až pátých tříd se vítězně předvedl Antonín Strýček, druhé místo si zasloužil Tomáš Ježíšek a na třetím místě se podařilo umístit Janu Gříbkovi. Všem zúčastněným gratulujeme za odvahu i snahu, umístěným žákům za nepřekonatelné výkony.

Těšíme se na další setkání v příštím roce.

Mgr. Eva Ulmanová

Komentářů
Hledat
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."