ZŠ Rychvald


Přihlášení
Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Orlovská veverka PDF Tisk Email

splh_14Již tradičně se naše škola zúčastnila soutěže Orlovská veverka, soutěže ve šplhu.  Závod probíhal na ZŠ Ke Studánce v Orlové, dne 15. února. Družstvo se skládalo vždy ze zástupce chlapce a dívky z každého ročníku, zvlášť za první a druhý stupeň.

Z prvního ročníku obsadil 2. místo Jakub Kobierský, 3. místo Kristýna Kolková.

Vítězem za pátý ročník se stal Šimon Blatoń, hezké 3. místo patřilo Anně Tomáškové.

Ačkoli družstvo 2. stupně skončilo těsně čtvrté, přesto jsme získali pár cenných kovů za jednotlivce.  Jmenovitě to byli za 6. ročník Žaneta Rusnyaková na 2. místě, za 7. ročník vybojovala 2. místo Bára Borůvková a v 9. ročníku byli úspěšní Jana Vrabelová  s 3. místem a Lukáš Pastucha vybojoval stříbro. Všem velmi gratulujeme. Foto zde.

Lucie Tvardková

Komentářů
Hledat
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."