ZŠ Rychvald


Přihlášení
Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Titulní stránka
Recitátoři se předvedli v Bohumíně PDF Tisk Email

recitace_2012Dne 20. února 2018 se konalo městské kolo recitační soutěže. Z naší školy se zúčastnili 2 žáci, a to Hanka Gavlasová z 8.B a František Strýček ze 7.B. Připraveny měli 2 básně. Konkurence byla obrovská. Porota složená ze 3 členů měla opravdu těžký úkol. Některým naskakovala husí kůže z procítěných přednesů, jiným pak bylo do smíchu díky humorným scénám obsaženým v básních.

Mnohdy jsme byli svědky dramatických scén vhodných do filmu. Franta ani Hanka neměli lehký úkol, avšak obrovská gratulace patří oběma, protože sebrali odvahu a zúčastnili se. Dvojnásobnou gratulaci si zaslouží Hanka, která obsadila skvělé 3. místo. Na závěr nechybělo celkové zhodnocení recitace. Dnešní den byl pro všechny plný zkušeností. 


Radka Křižoščaková