ZŠ Rychvald


Přihlášení
Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Titulní stránka Akce školy Soutěže Úspěch žáků 2.stupně
Úspěch žáků 2.stupně PDF Tisk Email

kopanaDne 25. 1. 2018 se žáci 2. stupně ZŠ Rychvald zúčastnili v kategorii mladších žáků sálové kopané. Akce, kde naše škola je pravidelným účastníkem, se odehrála na orlovském gymnáziu. Mladší žáci ve složení – A. Pražák, O. Adamczyk, J. Kaša, M. Šenkýř, J. Franek, D. Koždoň, V. Kořenek, D. Jílek, R. Krečmer, měli v letošním ročníku velkou konkurenci osmi škol. Aby se klukům podařilo postoupit ze skupiny, museli se umístit na prvním nebo druhém místě.

Celkem žáci odehráli tři zápasy s výsledky – 3:0, 3:0, 4:0, což jednoznačně poslalo naše chlapce do semifinále rovnou z prvního místa s neuvěřitelným skórem. V semifinále jsme narazili na samotné gymnázium, které si vystřelilo na našeho brankáře pouze jednou za celou dobu hry. Přes obrovskou převahu jsme porazili tento tým gymnázia s velkým štěstím,  díky odrazu míče od bránícího hráče rovnou do brány. Do finále jsme vstupovali již jako velcí favorité a stále s čistým kontem obdržených branek. Ve finále na nás čekala škola z Petřvaldu. Na tuto školu byl pouze jediný recept k vítězství, neboť škola měla dva nejlepší útočníky z celého turnaje. Tím receptem bylo okamžité napadání jejich obránců a znemožnění jakéhokoli pohybu s míčem k nám na naši herní polovinu. Soupeř byl během prvních dvou minut tak překvapen naší aktivní hrou v napadání obránců, že jsme z toho vytěžili 2 rychlé branky.

Byl to nejlepší zápas z celého turnaje od našich chlapců. Po výhře 3:0 jsme se stali vítězi letošního městského kola v sálové kopané s právem postoupit na okresní klání nejlepších škol.

Děkujeme všem hráčům za tak nádherný zážitek v podobě jejich hry. Těšíme se na okresní kolo.

Ivan Jurčík

Komentářů
Hledat
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."