ZŠ Rychvald


Přihlášení
Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Titulní stránka Akce školy Soutěže Mladší žáci hráli okresní florbal
Mladší žáci hráli okresní florbal PDF Tisk Email

florbal_ligaV úterý 9. 1. 2018 odjížděla reprezentace našich mladších žáků jako vícemistr městského přeboru poměřit síly ve florbalu s okresními školami.

Turnaj odehrávající se v moderní havířovské sportovní hale Slávie byl rozdělen do dvou skupin, v nichž se hrálo systémem “každý s každým”. Do semifinálových bojů postoupily přímo první dva týmy z každé skupiny. Týmy na druhých a třetích místech hrály čtvrtfinálové zápasy.

Od začátku prvního utkání nám ZŠ Stonava jasně diktovala tempo a jelikož nám utekl začátek, skončil tento zápas prohrou 1:3. V druhém klání kluci zabrali a většina akcí se uskutečňovala před soupeřovou brankou. Mohli jsme tak slavit první vítězství 3:1 nad ZŠ Nábřeží z Havířova. V třetím zápase nás čekal těžký soupeř z Karviné. I když se hra neustále přelévala od jedné brány k druhé, gól ve hře nepadl a zápas proti ZŠ Borovského skončil smířlivě 0:0.

Díky výsledkům ve skupině jsme tedy postoupili do čtvrtfinálového boje s florbalově zaměřenou ZŠ Petrovice. Zkušenost a sehranost soupeře a snad i nervozita na naší straně se podepsaly na výsledku utkání a po prohře 0:3 nás čekal poslední zápas o 5. místo. Opět jsme narazili na ZŠ Stonava, které jsme tentokrát nedali šanci a po vítězství 1:0 v posledním zápase náš tým odjížděl jako pátý nejlepší tým v okrese.

Bezpochyby všem našim reprezentantům patří velký dík za nasazení, s jakým bojovali a reprezentovali.

Mladší žáci ZŠ Rychvald: Jan Kaša, Fabián Bursa, Ondřej Adamczyk, Dominik Jílek, Tomáš Pawlas, Dominik Koždoň, Adam Pražák, Vítek Kořenek, Filip Latiok, Matyáš Šenkýř, Pavel Záhumenský

Mgr. David Pokluda

Komentářů
Hledat
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."