ZŠ Rychvald


Přihlášení
Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Ples ve škole PDF Tisk Email

plesNa začátku školního roku  zástupci školního klubu předložili návrhy a nápady na akce ve školním roce 2017/2018. Žáci 9.A přišli s nápadem uspořádat školní ples. Nápad se líbil nejen zástupcům klubu, ale i učitelům a vedení školy. Ples ve škole ještě nikdy nikdo nezorganizoval, a tak jsme se pustili do příprav, které byly sice náročné a dlouhé, ale vyplatily se.

V pátek 22. 12. 2017 žáci  6. - 9. ročníku místo výuky „plesovali“. Skoro všichni přišli ve společenském oblečení , velice  jim to slušelo. Celý ples vtipně uváděl Filip Macháček, který neměl problém kdykoliv zaimprovizovat. Ples byl zahájen vystoupením školní pěvecké skupiny se sólisty a předtančením electric boogie v podání Adama Sojky. Na tanečním workshopu se žáci naučili mazurku, cha-chu, letkiss a hip-hop dance. Tanečním workshopem provázely učitelky D. Mirková a L. Hrochová. Nechyběla ani volba krále a královny plesu. Každou třídu reprezentoval  jeden  pár, který soutěžil ve 3 disciplínách – představení se navzájem, volná disciplína a podlézání tyče. Porota složená z pedagogů (R.Křižoščaková, D. Pokluda, I. Jurčík) nakonec zvolila vítězný pár ze  třídy 7.B - Míšu Bláhovou a Adama Pražáka. Jako na každém plese, tak i na tom našem, se losovala tombola. Výhodou bylo, že cenu vyhrála rovnou celá třída. Někteří žáci si také zasoutěžili v taneční soutěži, ve které si vyzkoušeli balónkový tanec a tanec s vtipnými úkoly. Zvítězil taneční pár Hana Gavlasová a Petr Sorokin. Na závěr nechyběla volná zábava, kdy se tančilo až do posledního zvonění v roce 2017.

Velký dík a poklona patří žákyním Zuzce Nikliborcové, Sáře Kolderové, Petře Tesařové, Kláře  Šmídlové, Natálii Packové a celému třídnímu kolektivu  9.A za přípravu a realizaci akce. Za pedagogy mohu říci, že jsme moc pyšní, že tak tvořivou, šikovnou a schopnou mládež ve škole máme.

Žáci i učitelé si ples s nadšením užili a doufají, že se příští rok uskuteční zas.

Vedoucí školního klubu Leona Hrochová 

Komentářů
Hledat
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."