Titulní stránka Akce školy Soutěže Exhibice s florbalovou hokejkou
Exhibice s florbalovou hokejkou PDF Tisk Email

florbalVe čtvrtek 21. 12. 2017 se všichni deváťáci sešli v tělocvičně naší školy, aby povzbudili své spolužáky v přátelském utkání proti učitelskému sboru.

První část exhibice byla gólově v režii učitelů, kteří byli posíleni o táty ze Spolku rodičů. Po první třetině svítilo na výsledkové tabuli ještě smířlivé skóre 2 : 1 pro učitele a přátele školy. A ti také do třetí třetiny nastupovali s náskokem 4 : 2. Mladíci ovšem v poslední části zabrali a skvělými průniky dokázali míček doslova dopravit do brány a srovnat tak skóre. Muselo se přistoupit k samostatným nájezdům. V této dovednosti tým učitelů a přátel školy zúročil své zkušenosti a zvítězil nejtěsnějším rozdílem.

Devítky proti učitelskému sboru a přátelům školy odehrály velmi vyrovnané utkání, bohaté na góly i gólové šance. Rozhodně mohou být na svůj výkon pyšní.

Všem děkuji za účast či pomoc při organizaci a doufám, že se opět sejdeme s deváťáky při podobně příjemné akci.

Foto zde

Mgr. David Pokluda