ZŠ Rychvald


Přihlášení
Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Titulní stránka Akce školy Jiné akce Přišel a udělal radost
Přišel a udělal radost PDF Tisk Email

miklA nebyl sám! 6. prosince překvapil žáky Mikuláš, který společně s andělem a čertem vytvořili kouzelnou atmosféru, v dětech tajuplnost očekávání a radosti.

Žáci prvních, druhých a třetích tříd hledali Mikuláše v okolí školy, rozhlíželi se cestou, zda je tajně nepozoruje ukrytý čert. Po marném hledání se děti usadily v lavicích místního kostela, kde si poslechly několik útržků z Mikulášova života.

Nastala chvíle, kdy Mikuláš s andělem i čertem prošli kolem dětí, kdy přivítal všechny přítomné. Postupně žáci každé třídy zazpívali vánočně laděné písně nebo přednesli básně či říkadla se zimní a vánoční tematikou. Dobroty a dárky předal s laskavým úsměvem anděl, čert se snažil samozřejmě vše překazit. I Mikuláše zajímalo, jestli byly děti hodné. Všechny se do školy vrátily, nikdo neskončil v pekle, a to je skvělá zpráva. Nakonec si žáci pochutnali na sladkosti, do školy si odnesli nadílku i ovoce, také plnou hlavu zážitků.

Za děti i pedagogy patří dík rodičům ze Spolku rodičů za jejich nápad, ochotu i uskutečnění, ovoce a bonbony, učitelům za přípravu dětí na tuto akci, nakoupení i zabalení nadílky pro třídu, neméně zaměstnancům Olomoucké diecéze za vytvoření předvánočního prostředí.

Eva Ulmanová

Komentářů
Hledat
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."