Titulní stránka
Září na Václavu PDF Tisk Email

podzim_17Žáci z Václavu prožili v září spoustu zajímavých dní. Po slavnostním zahájení 4. září 2017 s paní starostkou a panem ředitelem čekal prvňáčky ve čtvrtek 14. září první projektový den „Modrý den“, kdy se seznámili se svým prvním písmenem „M“.

Poslední týden v září se na besedě „Děti a bezpečí“s členkou ČČK paní Vozňákovou seznámili s pravidly pro chodce v silničním provozu a na známých pohádkách si zdůraznili bezpečné chování k cizím lidem a ochranu svého zdraví.

Společně s dětmi z MŠ Václav shlédli divadelní představení divadélka Smíšek.

Třeťáci si vyzkoušeli výrobu smootie z přineseného ovoce. Své nápoje nabídli k ochutnání i spolužákům z ostatních tříd.

Nejstarší žáci ze 4. C si na dopravním hřišti v Bohumíně zdokonalili své znalosti cyklistů v silničním provozu. Po celý školní rok se budou připravovat na jarní testy "Průkazu cyklisty".

I když ,,Babí léto“ ukázalo své sluneční paprsky velmi omezeně, mohli se všichni, kdo navštěvují odpolední školní družinu, vydovádět na nových průlezkách na hřišti Baník na Václavu.

Hana Niedermertlová