ZŠ Rychvald


Přihlášení
Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Soutěžíme v ZOO PDF Tisk Email
ZOO_16

Jako každoročně i letos se v Zoo Ostrava konala přírodovědná soutěž. Bohužel letošní termín byl ještě dřívější než obvykle – už 13. září. Takže s otázkami si museli žáci poradit bez jakékoli přípravy.

Přesto se obě družstva s nástrahami trati vypořádala se ctí. I když se žáci umístili až v polovině startovacího pole, úplně se mezi téměř sedmdesáti družstvy neztratili. A hlavně reprezentovali svoji školu a získali cenné zkušenosti do dalších klání.

Za chlapce nás zastupovali Matěj Vrátný, Ondřej Pawlas, Radovan Karásek, Jiří Zajíček, Martin Martiník, Tomáš Hrazdil, Radovan Cyroň a v dívčím družstvu soutěžily Leona Nadkanská, Adéla Sýkorová, Samanta Gabčová, Sára Lichtblouová, Sarah Slívová a Zoe Šenarová. Foto zde.

                                                                                                                             Taťána Gränzerová

Komentářů
Hledat
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."