Soutěžíme v ZOO PDF Tisk Email
ZOO_16

Jako každoročně i letos se v Zoo Ostrava konala přírodovědná soutěž. Bohužel letošní termín byl ještě dřívější než obvykle – už 13. září. Takže s otázkami si museli žáci poradit bez jakékoli přípravy.

Přesto se obě družstva s nástrahami trati vypořádala se ctí. I když se žáci umístili až v polovině startovacího pole, úplně se mezi téměř sedmdesáti družstvy neztratili. A hlavně reprezentovali svoji školu a získali cenné zkušenosti do dalších klání.

Za chlapce nás zastupovali Matěj Vrátný, Ondřej Pawlas, Radovan Karásek, Jiří Zajíček, Martin Martiník, Tomáš Hrazdil, Radovan Cyroň a v dívčím družstvu soutěžily Leona Nadkanská, Adéla Sýkorová, Samanta Gabčová, Sára Lichtblouová, Sarah Slívová a Zoe Šenarová. Foto zde.

Taťána Gränzerová