Titulní stránka Akce školy Jiné akce Modrý den - 14. 9. 2017
Modrý den - 14. 9. 2017 PDF Tisk Email

modrýden_1_BKonečně se naši prvňáčci dočkali prvního písmene!

Protože se jednalo o to, jak písmeno vypadá, jak zní jako hláska, kde se v naší mluvě všude vyskytuje, jak je složité je správně napsat, byl tento devatenáctý školní den pro 1. B velice zážitkovým. Prožitky umocnilo i modré oblečení všech dětí, videa a fotografie přírodních úkazů Země. Možnou modř nebe žáci vykouzlili pomocí míchání barev, doplnili ji vlastnoručně namodřenými a vystřihnutými motýly.

Prostě – Modrá je dobrá – nás i hudebně doprovázela hudba při vyvozování a počátečním upevňování hlásky a písmene M.

Eva Ulmanová