ZŠ Rychvald


Přihlášení
Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Titulní stránka
INFO: X. ročník Bobříka informatiky PDF Tisk Email

bobřík-2017

Změna v soutěžení

Kategorie Mini a Benjamin (od 4. do 7. roč. ZŠ) budou letos moci soutěžit po celý týden od pondělí 6. 11. do pátku 10. 11. 2017. Odpadnou tak problémy s rozvrhem, na druhou stranu nebude u těchto kategorií vytvářeno celostátní pořadí.

U starších kategorií KADET a SENIOR bude nadále soutěžení v jednom dni a celostátní pořadí bude sestaveno. Přesné termíny pro jednotlivé kategorie najdete na http://www.ibobr.cz

Interaktivní úlohy 

Letos budou všechny interaktivní úlohy vytvořeny v HTML5 a tedy dostupné pro drtivou většinu prohlížečů, pro tablety i mobilní telefony. Je třeba počítat s tím, že interaktivní úlohy v archivu (pro trénink nebo výuku) používají Flash.

Bobru zdar a informatice zvláště!

Jiří Vaníček, za organizátory