ZŠ Rychvald


Přihlášení
Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Titulní stránka Akce školy Jiné akce Osmáci byli pasováni na chemiky
Osmáci byli pasováni na chemiky PDF Tisk Email

chemie_2017Chemikem by měl být člověk odvážný a nebojácný. Zkouškou chemické statečnosti prošli žáci osmých ročníků, jelikož právě chemie jim nyní přibyla do seznamu kompletních předmětů vyučovaných na základní škole. Žáci byli na roli chemika pasováni ˮkrvavýmˮ chemickým pokusem na vlastním těle. Tajemné napětí střídalo nadšení, překvapení a vlna dotazů. Všichni budoucí ˮchemiciˮ zkouškou úspěšně a bez újmy prošli. Záhada ˮkrvavéhoˮ pokusu zůstala v myšlenkách žáků. Z jejich úst se i dlouho poté mimo chemickou učebnu vznášela vlna otázek. Otázek, na které žáci minimálně 2 roky budou v hodinách chemie hledat odpovědi. Dnes (a s nadějí) si museli vystačit s vlastní odpovědí: "Protože CHEMIE!“

Mgr. Daniela Mirková

Komentářů
Hledat
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."