ZŠ Rychvald


Přihlášení
Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Titulní stránka
MK florbalu st. žáků - 18.11.2015 PDF Tisk Email

florbal_ligaPo úspěchu, který předvedli mladší žáci, se naši starší žáci vydali na florbalový turnaj orlovských škol. Los nám byl přívětivý, a tak se v naší skupině objevila škola K. Dvořáčka, Gymnázium Orlová a Dolní Lutyně. Atmosféra byla skvělá a hráči si celý turnaj náležitě užívali. Zápasy, které jsme absolvovali, byly plné nádherných střetů a okamžiků. Hned úvodní zápas nasvědčoval, že o postupu do semifinále to nebude mít jednoduché ani jedna škola. Všechny čtyři školy byly zcela vyrovnané. Rozhodovaly drobné chyby, které bohužel nás stály postup. První zápas proti ZŠ Dolní Lutyně jsme prohráli 0:1 a to obdrženým gólem v poslední minutě. Druhý zápas proti ZŠ K. Dvořáčka jsme také prohráli 0:1. Třetí zápas jsme však už vyhráli, ale také stejným skórem 1:0.

Děkujeme našim klukům (ve složení: L. Koziorek, R. Pavlosek, R. Hruška, R. Fismol, R. Chovanec, D. Chautur, L. Macura, J. Karkoška) za skvělou hru a nasazení. I když nepostoupili ze základní skupiny a umístili se na konečné 6. příčce, zaslouží si pochvalu za reprezentaci.

Mgr. Ivan Jurčík

Komentářů
Hledat
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."