Titulní stránka
TV soutěž U6 "Liga mozků" PDF Tisk Email

svet_TechnikyDne 12. 10. 2015 se naše škola účastnila televizní soutěže U6 „liga mozků“, což je soutěž 8. a 9. ročníků v oblasti přírodních věd (obzvlášť fyziky). Soutěžní skupina ve složení – D. Hanzlík, I. Skupníková, T. Gajdorusová, M. Macura, M. Horák. Protihráčem se stala škola z Opavy. Celodenní natáčení bylo velmi namáhavé, ale přesto naši žáci prokazovali profesionální přístup, aby tak dosáhli úspěchu nejvyššího. Nakonec se tak stalo a do výherců „ligy mozků“ se tak zapsala i škola ZŠ Rychvald.

Vše si můžete ověřit na videozáznamu na stránkách ČT Déčka zde, kde budete hledat 46.díl.

Mgr. Ivan Jurčík