ZŠ Rychvald


Přihlášení
Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Titulní stránka
TV soutěž U6 "Liga mozků" PDF Tisk Email

svet_TechnikyDne 12. 10. 2015 se naše škola účastnila televizní soutěže U6 „liga mozků“, což je soutěž 8. a 9. ročníků v oblasti přírodních věd (obzvlášť fyziky). Soutěžní skupina ve složení – D. Hanzlík, I. Skupníková, T. Gajdorusová, M. Macura, M. Horák. Protihráčem se stala škola z Opavy. Celodenní natáčení bylo velmi namáhavé, ale přesto naši žáci prokazovali profesionální přístup, aby tak dosáhli úspěchu nejvyššího. Nakonec se tak stalo a do výherců „ligy mozků“ se tak zapsala i škola ZŠ Rychvald.

Vše si můžete ověřit na videozáznamu na stránkách ČT Déčka zde, kde budete hledat 46.díl.

Mgr. Ivan Jurčík

Komentářů
Hledat
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."