Titulní stránka
Že nefouká? Nevadí! PDF Tisk Email

drakiada_12I v roce 2015 se nad školním hřištěm rozletí draci domácí i přespolní.

Přijď i ty a tvůj drak!

Kdy: 6. 10. 2015 ve 14:30 hodin.

Tak tahle pozvánka zvala všechny děti i hravé dospělé na školní hřiště Základní školy v Rychvaldu na již tradiční podzimní akci.

Počasí bylo objednáno a v požadované kvalitě dorazilo – svítilo sluníčko, bylo teploučko, jen nefoukalo. I přesto se ze 158 přihlášených 104 draků snažilo vzlétnout. A některým se to úspěšně podařilo. Všichni pouštějící si však vylepšili svou kondičku, dostali sladkou odměnu jak na začátku, tak na konci v podobě medaile, kterou zakoupil Klub rodičů při ZŠ Rychvald.

Foto zde

Někteří si sladkostí odnášeli více:

V kategorii NEJLEPŠÍ JMÉNO byli odměněni Rudolf Pawlita a jeho DRAK ŠMAK, třída 8. A drak se jménem BORIS PEDRO VĚTROPLACH a třída 8. B a SPONGEBOB SQUARPANTS.

V kategorii VYRÁBĚNÝCH DRAKŮ byli oceněni: 4. místo 7. A s upečeným ŽLUŤÁSKEM, 3. a 2. místo 8. B a 8. A s již zmiňovanými draky SPONGEBOB SQUARPANTS a BORIS PEDRO VĚTROPLACH. Pomyslnou zlatou medaili si odnášela třída 9. A jejich MR. BOX.

A konečně v nejobsazenější kategorii LÉTAVÝCH DRAKŮ si odměnu odnesli:

1. místo                                               2. místo                                               3. místo

Fabián Bursa – Fanfrlín              Vašek Pavlík – Podzimní vítr                Lucie Otáhalová - Twister

Jiří Byrt – Bezzubka                  Nikola Sklenaříková – Dráček Mráček    Adam Kopunec - Elišák

Gabka Kuznitiusová – Mimoň     Kristýna Kochová – Klepáček                Jakub Gränzer – Kuliočko

Poděkování patří zástupcům Klubu Mozek v rolích porotců i obsluze mixážního pultu za zvukovou kulisu. A také všem pedagogům, kteří se akce v různých rolích zúčastnili nebo se přišli jenom kouknout, paní Macurové, která přišla dětem osladit život za Klub rodičů, a konečně i rodičům – někdy pouze v roli doprovodu, někdy v roli aktivních pouštějících.

Za pořádající Taťána Gränzerová