ZŠ Rychvald


Přihlášení
Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Titulní stránka
ZŠ Rychvald
Jarní příroda kolem nás PDF Tisk Email

logo_sfCelkem 173 dětí se letos díky dotacím ze Státního fondu životního prostředí ČR mohlo vzdělávat v nádherném prostředí Beskyd, kde se učily nejen o ekologii, ale byla také rozvíjena jejich environmentální gramotnost a podporován zdravý životní styl.

Hned po Velikonocích, tedy 18. dubna, vyrazilo 21 dospělých spolu s žáky prvního stupně do školy v přírodě na Bílou. A přestože jsme vyjížděli za jarního počasí, příjezd byl naopak do zimy. Na Bílé bylo bílo. To nám ovšem v ničem nebránilo. 

Celý článek...
 
Škola v přírodě 2017 - 1. stupeň PDF Tisk Email
SvP_duben_17
Celý článek...
 
Jednotné přijímací zkoušky na SŠ PDF Tisk Email

test_2017Jednotné přijímací zkoušky byly zavedeny po dvou letech ověřování, o jejich zavedení měly zájem kraje i střední školy.

12. dubna se konal první termín jednotných přijímaček pro čtyřleté obory, druhý byl ve středu 19. dubna. Na víceletých gymnáziích se zkoušky konaly 18. a 20. dubna. 

Tyto testy mohly školy doplnit vlastními zkouškami v období od 12. do 28. dubna.

Celý článek...
 
Město Rychvald informuje PDF Tisk Email

Logo_ Rychvald

Věc: Vydávání rybářských lístků

Logo_ Rychvald

Upozorňujeme všechny žáky, kteří navštěvují Rybářský kroužek, že vydávání rybářských lístků bylo před několika lety novelou rybářského zákona přesunuto na pověřený úřad, tj. Městský úřad Bohumín. Konkrétně tam tuto činnost vykonává paní Liszoková na odboru životního prostředí a služeb. 

Celý článek...
 
Škola v přírodě 2017 PDF Tisk Email
ŠvP_2017
Celý článek...
 
66. ročník Matematické olympiády PDF Tisk Email

m_o_z_84. dubna 2017 proběhlo v Karviné, na Krajském středisku volného času JUVENTUS, okresní kolo Matematické olympiády kategorie Z6 - Z8. Školu reprezentoval RICHARD NADKANSKÝžák 8. A třídy. Ze tří náročných matematických úloh vypočítal dobře dva příklady. Nyní čekáme na výsledky a umístění Richarda v tak významné předmětové soutěži. DĚKUJEME za ÚČAST a GRATULUJEME!

 
APRÍL - nenechte se napálit! PDF Tisk Email

aprilPrvní duben je výjimečným dnem, kdy je povoleno dělat věci, které se normálně nedělají! Předháníme se v tom, kdo si na druhé vymyslí nejlepší žertík. Tomu, kdo se zapomene podívat do kalendáře a nechá se napálit, pak říkáme: „Apríl".

Celý článek...
 
Soutěž Moje kniha s výstavkou prací PDF Tisk Email

Již před jarními prázdninami dostaly děti 2. – 4. ročníku ZŠ Rychvald - Václav zajímavý úkol. Vytvořit svou vlastní knihu. Námět byl libovolný. Od 20. března pak vystavili své práce ve vestibulu školy.

Zájem spolužáků, prohlédnout si všechna díla, byl obrovský. Neustále listovali, prohlíželi a porovnávali jednotlivé výtvory. Vybrat tu nejlepší knihu bylo opravdu obtížné. Všichni autoři byli nakonec oceněni drobnými dárky.

Celý článek...
 
Den otevřených dveří na ZŠ Václav PDF Tisk Email

Ve čtvrtek 23. 3. 2017 proběhl Den otevřených dveří na ZŠ Václav. Návštěvníci měli možnost prohlédnout si všechny prostory budovy školy od sklepa až po půdu.

Žáci 3. a 4. ročníku pro ně připravili i malé pohoštění v podobě chlebíčků a jednohubek. Mnozí z hostů pak nad kávou vzpomínali na svá mladá léta a s nostalgií listovali v kronikách. Odcházeli spokojení a usměvaví.

Všem děkujeme za návštěvu.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Kalendář akcí

kalendar
TOPlist