ZŠ Rychvald


Přihlášení
Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Titulní stránka
ZŠ Rychvald
Jak připravit dítě na první den ve škole PDF Tisk Email

zdroj GooglePrvní den ve škole může být plný jak vzrušujících očekávání tak i plný stresu zejména pro děti, no taky pro rodiče. Pomoct dítěti zvládnout jeho první kroky ve škole a vypořádání se s novou situací můžete tak, že jej na to, že bude chodit do školy připravíte. Je dobré, aby ve vás mělo pozitivní vzor, který jej ujistí, že se není čeho obávat. Co nejvíce s dítětem čtěte, ptejte se jej na jeho názor a na různé věci přiměřené jeho věku. Rozvíjejte v něm zájem o diskusi a kritické myšlení.

Celý článek...
 
Sbírka na pomoc Pákistánu PDF Tisk Email

zdroj ČTK - internetSpolečnost Člověk v tísni vyhlásila veřejnou sbírku na pomoc lidem, které postihly monzunové záplavy v Pákistánu. Organizace vyšle do zasažené oblasti dva koordinátory, peníze ze sbírky využije na zajištění základních životních potřeb tamních obyvatel. Počet obětí záplav se blíží k 1500. Zhruba 100.000 lidí, převážně dětí, trpí v důsledku největších povodní v dějinách země zažívacími nemocemi či cholerou.
Přispívat lze přímo na konto sbírky SOS Pákistán 50985098/0300 nebo prostřednictvím dárcovské SMS ve formě DMS PAKISTAN na číslo 87777. Cena DMS je 30 korun.
Zdroj: ČTK - www.ctk.cz

 
<< Začátek < Předchozí 61 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Kalendář akcí

kalendar
TOPlist