ZŠ Rychvald


Přihlášení
Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Titulní stránka
ZŠ Rychvald
Plán akcí - březen PDF Tisk Email
Plán akcí pro žáky prvního a druhého stupně k nahlédnutí zde.
 
ŠFL (5. kolo) - 25.2.2018 PDF Tisk Email

florbalV neděli 25. 2. 2018 pátým kolem pokračovala Školní florbalová liga 2017/2018. 20 reprezentantů šesti tříd 2. stupně rychvaldské školy se sešlo v tělocvičně, aby odehrálo další zápasy předposledního kola základní části ligy.

Celý článek...
 
ŠFL (4. kolo) - 6.1.2018 PDF Tisk Email

florbalV sobotu 6. 1. 2018 proběhlo čtvrté kolo, kterým se Školní florbalová liga 2017/2018 přehoupla do své druhé poloviny. 13 chlapců šesti tříd 2. stupně rychvaldské školy se sešlo v tělocvičně, aby odehrálo další zápasy základní části.

Celý článek...
 
Hra se slovy PDF Tisk Email

recitace_201226. 2. 2018 se po vyučování sešli příznivci mluveného slova na recitační soutěži, která se uskutečnila v ZŠ Rychvald.

Žáci prvního stupně se v počtu 34 rozdělili na dvě kategorie. Představili tvorbu našich i světových básníků. Posluchače i porotu někteří zaujali procítěností recitace, výběrem tématu, také modulací hlasu.

Celý článek...
 
Recitátoři se předvedli v Bohumíně PDF Tisk Email

recitace_2012Dne 20. února 2018 se konalo městské kolo recitační soutěže. Z naší školy se zúčastnili 2 žáci, a to Hanka Gavlasová z 8.B a František Strýček ze 7.B. Připraveny měli 2 básně. Konkurence byla obrovská. Porota složená ze 3 členů měla opravdu těžký úkol. Některým naskakovala husí kůže z procítěných přednesů, jiným pak bylo do smíchu díky humorným scénám obsaženým v básních.

Celý článek...
 
Orlovská veverka PDF Tisk Email

splh_14Již tradičně se naše škola zúčastnila soutěže Orlovská veverka, soutěže ve šplhu.  Závod probíhal na ZŠ Ke Studánce v Orlové, dne 15. února. Družstvo se skládalo vždy ze zástupce chlapce a dívky z každého ročníku, zvlášť za první a druhý stupeň.

Z prvního ročníku obsadil 2. místo Jakub Kobierský, 3. místo Kristýna Kolková.

Celý článek...
 
Loutkování PDF Tisk Email

div_loutek15.2. se 1.A a 1.B pustily do loutkohereckého průzkumu. Dva lidé společnosti Theatr Ludem sestavili divadelní scénu, na které sehráli dětem tři bajky. Žáci se tak seznámili s typem plochých loutek, se způsobem jejich použití, což představovalo velký problém. Prostě udržet loutku směrem k divákům – hodně náročné.

Celý článek...
 
Hurá na pokusy PDF Tisk Email

pokusVšichni žáci 3. B, 1. A a 1. B  se od první chvíle, co se dozvěděli, že se budou dvě hodiny v den pololetního vysvědčení, prvňáci o den později, věnovat pokusům se vzduchem a vodou, nesmírně těšili.

S prací jim přijela pomoct paní Gluchová, která na portálu Prima pokusy nabízí spoustu aktivit.

Celý článek...
 
Sbírka pro útulky a jejich návštěva PDF Tisk Email

sbOd 13. 12. do 12. 1. se na naší škole organizovala sbírka na podporu psů a koček v útulcích. Sbírka je již u konce a díky obrovské štědrosti žáků, rodičů, učitelů a dalších přátel školy se vybralo velké množství různých dárečků, které nakonec putovaly do orlovského a dětmarovického útulku. Za jakoukoliv darovanou věc vám za útulky a opuštěná zvířata ze srdce obrovsky děkuji!

Celý článek...
 
Pěvecká soutěž na ZŠ Rychvald PDF Tisk Email

notaDne 30. 1. 2018 proběhla pěvecká soutěž pro žáky 1. stupně „Rychvaldský zpěváček“. Malí interpreti byli rozděleni do dvou kategorií: 1. kategorie – žáci z 1. – 2. ročníků a 2. kategorie – žáci ze 3. - 5. ročníků.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Kalendář akcí

kalendar
TOPlist