ZŠ Rychvald


Přihlášení
Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Titulní stránka
ZŠ Rychvald
SŠ v Bohumíně se představila deváťákům PDF Tisk Email

ss2Vybraní žáci z devátých tříd, kteří ještě nemají jasno o svém budoucím povolání, využili ve středu 24. 1. nabídky Střední školy Bohumín. Škola pro ně pořádala den otevřených dveří. Žáci si prohlédli areály se spoustou odborných učeben, měli možnost prohodit pár slov se současnými žáky i pedagogy a seznámit se s možnostmi, které jednotlivé obory nabízejí.

Mgr. Jiřina Dofková

 
Mladší žáci hráli okresní florbal PDF Tisk Email

florbal_ligaV úterý 9. 1. 2018 odjížděla reprezentace našich mladších žáků jako vícemistr městského přeboru poměřit síly ve florbalu s okresními školami.

Turnaj odehrávající se v moderní havířovské sportovní hale Slávie byl rozdělen do dvou skupin, v nichž se hrálo systémem “každý s každým”. Do semifinálových bojů postoupily přímo první dva týmy z každé skupiny. Týmy na druhých a třetích místech hrály čtvrtfinálové zápasy.

Celý článek...
 
Sdělení MŠMT k jednotným přijímacím zkouškám PDF Tisk Email
Informace k nahlédnutí zde.
 
Město Rychvald založilo veřejnou sbírku pro rodinu, které vyhořel dům PDF Tisk Email

Informace ke stažení zde.

Plakát ke stažení zde

 
Přijel Lukáš Hejlík a Věra Hollá PDF Tisk Email

lit_sot_2013Dne 8. 1. 2018  proběhlo v Kulturním domě Rychvald divadelní představení s knihou v ruce, tzv. Listování (pro 2. – 5. třídu a 6. – 9. třídu).

Na 1. stupni byla žákům představena kniha Šmodrcha. Druhý stupeň pobavila publikace Jak být holkou/klukem. S těmito knihami nás seznámila herecká dvojice v podání Lukáše Hejlíka a Věry Hollé. 

Radka Křižoščaková

 
Ples ve škole PDF Tisk Email

plesNa začátku školního roku  zástupci školního klubu předložili návrhy a nápady na akce ve školním roce 2017/2018. Žáci 9.A přišli s nápadem uspořádat školní ples. Nápad se líbil nejen zástupcům klubu, ale i učitelům a vedení školy. Ples ve škole ještě nikdy nikdo nezorganizoval, a tak jsme se pustili do příprav, které byly sice náročné a dlouhé, ale vyplatily se.

Celý článek...
 
Žáci si před Vánocemi zasportovali PDF Tisk Email

kopana_14Ve středu 20. 12. 2017 celkem 51 chlapců 2. stupně naší školy poměřilo síly v sálové kopané. Turnaj proběhl ve dvou věkových kategoriích.

Nejdříve se utkala družstva žáků 6. - 7. tříd, přičemž vítězem turnaje se bez ztráty bodu a s pouhými dvěma obdrženými brankami stala třída 7. A.

To v kategorii žáků 8. - 9. tříd se hned od začátku odehrávaly velmi vyrovnané zápasy a do sítí padaly ukázkové góly. Nakonec se šampióny letošního vánočního turnaje stali žáci 9. B, ovšem pouze díky lepšímu skóre a jedinému vstřelenému gólu navíc.

Celý článek...
 
Exhibice s florbalovou hokejkou PDF Tisk Email

florbalVe čtvrtek 21. 12. 2017 se všichni deváťáci sešli v tělocvičně naší školy, aby povzbudili své spolužáky v přátelském utkání proti učitelskému sboru.

První část exhibice byla gólově v režii učitelů, kteří byli posíleni o táty ze Spolku rodičů. Po první třetině svítilo na výsledkové tabuli ještě smířlivé skóre 2 : 1 pro učitele a přátele školy. A ti také do třetí třetiny nastupovali s náskokem 4 : 2. Mladíci ovšem v poslední části zabrali a skvělými průniky dokázali míček doslova dopravit do brány a srovnat tak skóre. Muselo se přistoupit k samostatným nájezdům. V této dovednosti tým učitelů a přátel školy zúročil své zkušenosti a zvítězil nejtěsnějším rozdílem.

Celý článek...
 
Akční prosinec ve třetí třídě PDF Tisk Email

div_loutekBěhem posledního měsíce roku 2017 čekalo žáky 3. B spoustu zajímavého i poučného.

6. prosince na ně čekal Mikuláš s andělem i čertem v husitském kostele s nadílkou, ale i poučením o životě a tradici sv. Mikuláše. Akce byla uspořádána Klubem rodičů a moc se povedla. 

Celý článek...
 
Vánoční/Novoroční sbírka PDF Tisk Email

pesNaše škola pořádá Vánoční/Novoroční sbírku pro opuštěné pejsky a kočky.


Více informací naleznete zde.

Mgr. Daniela Mirková

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Kalendář akcí

kalendar
TOPlist