ZŠ Rychvald


Přihlášení
Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Titulní stránka
ZŠ Rychvald
Video z LV 2018 - Alpy PDF Tisk Email

LV_18

Video z lyžařského kurzu zde

 
Den Země v roli osmáků PDF Tisk Email

Den_zem_16Jak jinak oslavit Den Země než krásným jarním a slunečným počasím, dětskou hravostí a přírodovědnou tématikou.

Přesně v tomto duchu se dne 12. 4. odehrával celoškolní projekt Den Země, jehož součástí byla také environmentální soutěž připravená žáky osmých ročníků. Soutěž byla spjata s tématem roku UNESCO ,,KULTURNÍ DĚDICTVÍ“.

Celý článek...
 
Vybíjená mladších žáků PDF Tisk Email

vybjenVe středu 11. 4. proběhlo městské kolo vybíjené mladších žáků. Zúčastnilo se 12 žáků 4. a 5. tříd. Po bojích v základní skupině naše družstvo postoupilo do semifinále. V těchto zápasech však prohrálo, a tak se celkově umístilo na 4. místě.

Děkuji žákům a chválím je za vzorné chování a úspěšnou reprezentaci školy.

M. Kaděrová

 
Týden Země ve 3. B PDF Tisk Email

zeme_palV týdnu od 9. do 13. dubna se žáci 3. B utkávali ve vědomostních, výtvarných, soutěživých, pěveckých i jiných aktivitách, za které sbírali kytičky. Akce se konala u příležitosti Dne Země, který sice připadá na 22. 4., ale soutěžní klání na naší škole probíhá z organizačních důvodů vždy, když mají deváťáci přijímačky, což letos připadlo na 12. dubna.

Celý článek...
 
Melodie populárních písní zněly školou PDF Tisk Email

zpvKoncem března uspořádal školní klub Mozek pěveckou soutěž pro 2. stupeň ZŠ. Soutěžilo se ve zpěvu populárních písní. Celkem 10 zpěváků ukázalo porotě, že když milujete zpěv, zvládnete se naučit jakoukoliv písničku. A písničky nebyly zrovna jednoduché.

Celý článek...
 
Pálení čarodějnic PDF Tisk Email
Plen_arodjnic_28.4.2018
 
Plán akcí na duben PDF Tisk Email
Plán akcí na duben ke stažení zde
 
Alpy 2018 PDF Tisk Email

vodn_fotka-Cel_kurz_na_svahu

Celý článek...
 
Ocenění na Krajském úřadě v Ostravě PDF Tisk Email

gratulaceŽáci naší školy se zúčastňují spousty soutěží. S oceněními se většinou vracejí hlavně  ze sportovních klání.  V loňském školním roce se žáci osmi tříd zapojili také do výzvy krajského úřadu o ilustrování knížky pohádkových příběhů Filípek a jeho přátelé z kobercového náměstíčka a jedna třída psala příběhy na téma Stromy. Vybrané byly použity v knížečce Příběhy stromů.

Celý článek...
 
Velikonoční výstavka PDF Tisk Email

velU příležitosti velikonočních svátků připravili žáci 1.-5. tříd a ŠD výstavku ve vestibulu školy. Žáci malovali a zdobili vajíčka, vyráběli různé velikonoční dekorace. Snahou této výstavky bylo přiblížit velikonoční náladu a období jara. Foto zde.

Renata Tisovská


 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Kalendář akcí

kalendar
TOPlist