ZŠ Rychvald


Přihlášení
Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Titulní stránka
ZŠ Rychvald
Týden Země ve 3. B PDF Tisk Email

zeme_palV týdnu od 9. do 13. dubna se žáci 3. B utkávali ve vědomostních, výtvarných, soutěživých, pěveckých i jiných aktivitách, za které sbírali kytičky. Akce se konala u příležitosti Dne Země, který sice připadá na 22. 4., ale soutěžní klání na naší škole probíhá z organizačních důvodů vždy, když mají deváťáci přijímačky, což letos připadlo na 12. dubna.

Celý článek...
 
Melodie populárních písní zněly školou PDF Tisk Email

zpvKoncem března uspořádal školní klub Mozek pěveckou soutěž pro 2. stupeň ZŠ. Soutěžilo se ve zpěvu populárních písní. Celkem 10 zpěváků ukázalo porotě, že když milujete zpěv, zvládnete se naučit jakoukoliv písničku. A písničky nebyly zrovna jednoduché.

Celý článek...
 
Pálení čarodějnic PDF Tisk Email
Plen_arodjnic_28.4.2018
 
Plán akcí na duben PDF Tisk Email
Plán akcí na duben ke stažení zde
 
Ocenění na Krajském úřadě v Ostravě PDF Tisk Email

gratulaceŽáci naší školy se zúčastňují spousty soutěží. S oceněními se většinou vracejí hlavně  ze sportovních klání.  V loňském školním roce se žáci osmi tříd zapojili také do výzvy krajského úřadu o ilustrování knížky pohádkových příběhů Filípek a jeho přátelé z kobercového náměstíčka a jedna třída psala příběhy na téma Stromy. Vybrané byly použity v knížečce Příběhy stromů.

Celý článek...
 
Velikonoční výstavka PDF Tisk Email

velU příležitosti velikonočních svátků připravili žáci 1.-5. tříd a ŠD výstavku ve vestibulu školy. Žáci malovali a zdobili vajíčka, vyráběli různé velikonoční dekorace. Snahou této výstavky bylo přiblížit velikonoční náladu a období jara. Foto zde.

Renata Tisovská


 
Protidrogový vlak PDF Tisk Email

drogy

Leták k nahlédnutí zde

 
Na Václavu se soutěžilo! PDF Tisk Email

zpvKoncem února proběhla na Základní škole Rychvald – Václav pěvecká soutěž. Žáci si mohli vybrat jakoukoliv lidovou nebo umělou píseň, která patří mezi jejich oblíbené.

Celý článek...
 
Rychvald navštívila známá dětská spisovatelka PDF Tisk Email

knihovna_logoVe čtvrtek 22. března přijali žáci ZŠ Rychvald – Václav pozvání do knihovny na besedu se známou dětskou spisovatelkou Zuzanou Pospíšilovou.

Paní spisovatelka poutavým způsobem seznámila děti s částí své tvorby, která obsahuje přes 200 titulů pro mladší žáky. Všichni měli možnost slyšet krátké ukázky pohádek, říkadel a hádanek. Děti se předháněly, kdo správně odpoví na otevřené konce příběhů.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Kalendář akcí

kalendar
TOPlist