ZŠ Rychvald


Přihlášení
Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Titulní stránka
ZŠ Rychvald
Žáci zvládali mimořádné události – 25. 5. 2018 PDF Tisk Email

hasii_VclavV pátek 25. 5. 2018 proběhla v areálu naší školy druhá část projektového dne „Ochrana školáka za mimořádných situací“. Jako každoročně, bylo cílem zapojit žáky ZŠ formou soutěže do řešení uměle navozených mimořádných situací a seznámit je s prací ISZ.

Celý článek...
 
Prvňáčci předčítali deváťákům PDF Tisk Email

cteniDne 23. května 2018 se žáci devátých ročníků přesvědčili o tom, že prvňáčci už hravě zvládnou číst. V rámci kampaně Celé Česko čte dětem jsme uspořádali již druhé společné čtení.  Tentokrát si žáci prvních tříd připravili k přečtení zajímavý článek ze Slabikáře. Nechybělo ani čtení s porozuměním.

Celý článek...
 
Den Země pro MŠ Rychvald PDF Tisk Email

Dti_s_medailemiDne 23. 5. navštívily děti z MŠ Rychvald naše školní hřiště. Žáci osmých ročníků si totiž pro ně v rámci oslav Dne Země přichystali několik stanovišť, která byla zaměřená na téma roku UNESCO ,,Kulturní dědictví“.

Celý článek...
 
Úspěch i v okresní kole Pohár Rozhlasu 2018 PDF Tisk Email

atl_ctrDva týdny po městském přeboru se rychvaldští atleti všech čtyř kategorií vydali do Havířova na ZŠ M. Kudeříkové, kde reprezentovali naši školu v okresním kole Poháru Rozhlasu. Středeční počasí 9. 5. 2018 nám dopřálo teplý, zato velmi sychravý a promočený den.

Celý článek...
 
Zelená je tráva! PDF Tisk Email

DSC01149Zelená je tráva, fotbal, to je hra…….. Úvodní slova známé písničky si mohli zpívat kluci a děvče z druhých až pátých tříd 10. 5. 2018, když si šli začutat na hřiště do Orlové při soutěži Mc Donald´s Cup.

Celý článek...
 
Pohár Rozhlasu 2018 PDF Tisk Email

atl_ctrBěhem úterního dopoledne 24. 4. 2018 proběhlo v areálu rychvaldské školy městské kolo Poháru Rozhlasu. Naše základní škola se ve spolupráci s DDM Orlová podílela na realizaci celkem 9 disciplín této prestižní celorepublikové atletické soutěže na školním hřišti a v tělocvičně. Už od rána závodníkům přálo hezké počasí.

Celý článek...
 
ŠFL (6. kolo) - 21.4.2018 PDF Tisk Email

florbalV sobotu 21. 4. 2018 byla šestým kolem zdárně ukončena základní část Školní florbalové ligy 2017/2018. 10 reprezentantů pěti tříd 2. stupně rychvaldské školy se sešlo v tělocvičně, aby odehrálo poslední zápasy. Týmy umístěné po základní části na prvním až čtvrtém místě se probojovaly do play-- off. Letos mají možnost získat titul ŠFL reprezentanti tříd 9. A, B, 7. C, 6. B a 6. A.

Celý článek...
 
Nejen maminkám pro radost PDF Tisk Email

den_matek_1410. května 1.B provedla u příležitosti Dne matek rodiče světem pohádek, příběhů z luk a lesů, pásmem humorných písniček, říkanek.

Celý článek...
 
Projekt „Kolik znáš důvodů k návštěvě Olomouce?“ letos po jedenácté (26. 4. 2018 ) PDF Tisk Email

8.A

Vyjíždíme po roce

vláčkem do Olomouce.

Když míjíme ty lidí mraky,

co na Hanou míří taky,

vtírají se obavy,

Celý článek...
 
Projdeme se po okolí PDF Tisk Email

hristePoslední dubnový den se celá rychvaldská škola rozešla ze svých lavic, aby viděla, co ještě neviděla. Každý ročník měl jiný turistický cíl.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Kalendář akcí

kalendar
TOPlist