ZŠ Rychvald


Přihlášení




Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Titulní stránka
ZŠ Rychvald
Přihláška do ŠD PDF Tisk Email

info

Připomínáme rodičům budoucích prvňáčků, že přihlášku do školní družiny mohou podat do pondělí 7. května přímo ve ŠD!

 
Rozhodnutí o přijetí do 1. ročníku PDF Tisk Email

ZŠ Rychvald, Školní 1600 - rozhodnutí o přijetí zde

Expozitura ZŠ Rychvald, Václavrozhodnutí o přijetí zde.

 
Ředitelské volno, 7.5.2018 PDF Tisk Email

V souladu s § 24, odst. 2 školského zákona vyhlašuji dne 7. 5. 2018 z organizačních důvodů ředitelské volno pro žáky ZŠ Rychvald, včetně části Václav - Petřvaldská 632.


 
Recyklohraní - potraviny PDF Tisk Email

recykloŽáci 5. A se zapojili do projektového vyučování Recyklohraní. Téma tohoto úkolu bylo zamyslet se a zjistit, jak správně nakupovat a uchovávat potraviny, aby nedocházelo k jejich plýtvání. Zhlédli jsme krátký film "Cesta jahod" aneb jak se jahody dostanou i v zimě na náš trh. Navštívili jsme supermarket, kde jsme si vybrali ovoce na ovocný salát. Pak si každá skupina "ukuchtila" ovocný salát podle svých chutí. Na závěr jsme se ještě zamysleli, jak správně potraviny skladovat, aby nejdéle vydržely v co nejlepší kvalitě.

M. Kaděrová


 
Recyklohraní PDF Tisk Email

recykloJednou ze snah nás učitelů je působit na žáky i v jiných oblastech, než je klasické vzdělávání. Tentokrát se žáci tříd 1. A a 1. B zaměřili na elektrospotřebiče, na správné zacházení s nimi a na jejich konec, na umístění starých nefunkčních přístrojů do správných odpadních kontejnerů.

Celý článek...
 
Jeden svět dětem PDF Tisk Email

filmDne 9. 4. 2018 se žáci 6. tříd zúčastnili festivalu dokumentárních filmů Jeden svět dětem v Minikino kavárně v Ostravě.

Zhlédli jsme tři patnáctiminutové snímky, po kterých následovala beseda. Prvním z nich byl nizozemský dokument Poslouchám zaměřeným na propagaci Linky bezpečí. Základními tématy bylo dospívání,  krizová pomoc a domov.

Celý článek...
 
6. A a 6. B versus požáry PDF Tisk Email

hasiiPokud by snad mělo dojít ke konfrontaci žáků šestých ročníků a požárů, jistě by si již žáci velmi dobře poradili.

Ve dnech 12. a 16. 4. je totiž navštívili hasiči, od kterých dostali praktické a poučné informace, také odpovědi na každou zvídavou otázku týkající se nejen požární ochrany.

Celý článek...
 
Video z LV 2018 - Alpy PDF Tisk Email

LV_18

Video z lyžařského kurzu zde

 
Den Země v roli osmáků PDF Tisk Email

Den_zem_16Jak jinak oslavit Den Země než krásným jarním a slunečným počasím, dětskou hravostí a přírodovědnou tématikou.

Přesně v tomto duchu se dne 12. 4. odehrával celoškolní projekt Den Země, jehož součástí byla také environmentální soutěž připravená žáky osmých ročníků. Soutěž byla spjata s tématem roku UNESCO ,,KULTURNÍ DĚDICTVÍ“.

Celý článek...
 
Vybíjená mladších žáků PDF Tisk Email

vybjenVe středu 11. 4. proběhlo městské kolo vybíjené mladších žáků. Zúčastnilo se 12 žáků 4. a 5. tříd. Po bojích v základní skupině naše družstvo postoupilo do semifinále. V těchto zápasech však prohrálo, a tak se celkově umístilo na 4. místě.

Děkuji žákům a chválím je za vzorné chování a úspěšnou reprezentaci školy.

M. Kaděrová

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Kalendář akcí

kalendar
TOPlist